Torrent Film İndir – HD Film – Türkçe Altyazılı

Telif Hakkı

TorrentFilmz.com içerisinde yalnızca dosya barındırma sitelerinden alınmış indirme linkleri bulunmaktadır. Hiçbir içerik kendi sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tüm dizi ve filmler turbobit,yandex disk,mailru gibi bulut dosya platformlarında barınmaktadır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@torrentfilmz.com adresinden bize ulaşabilirler.

TorrentFilmz.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Sitemizde paylaşılan içeriğin telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.

Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.
* Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.
* İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.
* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.
* Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.
* Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.
* Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu dosya barındırma sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan içerikler, film şirketleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimden KALDIRILIR.

Bize ulaşmak için info@torrentfilmz.com mail adresini kullanabilirsiniz. 3 Gün içerisinde dönüş yapılacaktır.